به دنبال عروسی لوکس و لاکچری هستید ؟

خدمات عروسی لوکس

luxary

با اینکه این روز ها بر ساده زیستی و گرفتن مراسم ساده عروسی تاکید می شود، ولی هستند عده ای که عروسی لوکس همراه با پرخرج ترین تشریفات را میخواهند

با توجه به تبلیغ ساده زیستی و گرفتن عروسی های ساده ، خیلی ها طرفدار عروسی های شیک و با کلاس یا به تعریف خارجی اش ، «لاکچری» هستند. این قسمت را برای افرادی تهیه می کنیم که هم دوست دارند و توانایی اش را دارند که برای خودشان یک عروسی لاکچری ترتیب بدهند.

تجهیزات کامل
شما زمانی که قصد دارید یک مراسم فوق حرفه ای بگیرید ، قطعا با تشریفاتی وارد مذاکره می شوید که امکانات برگزاری مراسم شما را به بهترین و لاکچری ترین شکل ممکن دارد. پس زمانی که خیال تان بابت تجهیزات این تشریفات راحت شد با آنها سر میز مذاکره بنشینید. تشریفاتی که قرار نباشد به شما تالار و خانه باغ یا طبقه ی زیرین برج را معرفی کنید ، بهتر است تشریفاتی انتخاب کنید که برای سالن عروسی ، عمارت های بزرگ و نوساز دارد.

luxary2

سالن مجلل
اولین چیزی که مهمان های شما در مراسم تان با آن روبرو می شوند و آن را می بینند سالنی است که قرار است مراسم عروسی تان در آن برگزار شود. اگرهمه ی تلاش تان این است که عروسی مجللی داشته باشید باید حتما عمارتی را انتخاب کنید که مشخصات ویژه ای دارد.
ساختمانی با سقف بلند ، ستون های حکاکی شده خدمات مجالس و لابی بزرگ ، لابی من ، حیاط گلکاری شده با آلاچیق و … مشخصه هایی است که ساختمان های شیک و حرفه ای در سطح شهر دارند. زمانی که مشغول انتخاب عمارت برای عروسی تان هستید حتما به لوسترهایی که وسط آن نصب شده اند دقت کنید. روشنایی سالن خدمات عروسی و انعکاسی که روی میز و سن رقص شما دارد در فیلمبرداری تان حسابی پر کاربرد است. خدمات عروسی اگر عمارتی که انتخاب می کنید دارای دو طبقه باشد و شما بتوانید موقع آمدند به مراسم از پله ها پایین بیایید قطعا همه چیزتان برای داشتن یک عروسی مجلل تکمیل می شود. بهتر است از تشریفات تان بخواهید سقف بلند عمارتی که انتخاب کرده اید را با تور برای تان تزئین کنند.

ورودی با شکوه
وقتی که خیال تان از اجاره ی عمارت راحت شد ، باید به فکر یک ورودی با شکوه باشید.  خدمات عروسی وردی که از مهمان های شما استقبال کرده و آنها را به مراسم راهنمایی می کند. این ورودی بهتر است با گل و پارچه تزئین شود و مانند یک دالان مهمان ها را به سمت مهمانی ببرد.
البته اگر سفارش بدهید در این مراسم یک فرش قرمز پهن شود و نور و فشفشه دائم در حال کار کردن باشد قطعا زیبایی مراسم شما چند برابر می شود. برای ورود خودتان حتما سفارش بدهید یک نورپردازی خدمات عروسی ویژه در نظر بگیرند و فشفشه هایی را برای تان روشن کنند که نور رنگی دارند. البته خدمات عروسی زمانی که مشغول سفارش این چیزها هستید ، حواس تان را جمع کنید که جرقه های این فشفشه ها سرد باشد تا لباس و بدن تان آسیب نبیند.

 luxary3

سرویس پذیرایی
برای سرویس پذیرایی حتما قاشق و چنگال با شمعدان های نقره سفارش بدهید و ظروف را چک کنید که بدون خط و خش باشند و خدمات عروسی از تمیزی برق بزنند. انعکاس نور سالن در ظروف شما ایجاد جذابیت چندین برابری می کند. علاوه بر اینها به گل آرایی و شمع آرایی دقت کنید. روی هر میز یک شمع بزرگ و بلند بگذارید که تا انتهای مراسم روشن بماند بدون اینکه قدش کوتاه شود و حتما برای روی میز از مروارید خدمات عروسی و گل استفاده کنید. مروارید های سفیدی که نظر هر بیننده ای را جذب می کند. برای اینکه گل های تان جذاب تر به نظر برسند ، به جای اینکه آنها را داخل گلدان های معمولی قرار بدهید ، از تشریفات بخواهید گل ها را داخل گلدان های شیشه ای و نازگ قرار بدهند. درست مانند چیزی که در عکس می بینید. بهترین خدمات عروسی انتخاب برای این گلدان ها جنس کریستال است که برق و درخشش خاصی دارد. البته اگر قرار باشد روی هر میز دسته گلی با ترکیب ۷۰ شاخه گل وجود داشته باشد ، آنوقت دیگر نیاز به گلدان های شیشه ای نازک نیست ، همین که دسته گل را روی میز بگذارید کفایت می کند.

میز های و صندلی ها را از بهترین مدل با رنگ سفید سفارش بدهید. این رنگ با تورهای اویزان شده از سقف ، لباس عروس شما ، مروارید¬های روی میز حسابی همخوانی دارد. بهترین میز و صندلی ، از نوع چوبی است که استحکام خدمات عروسی دارد و حس راحتی را به شما انتقال می دهد ، انگار که دور میز خانه تان نشسته اید خدمات عروسی و مشغول صرف شام هستید. برای جذاب تر شدن صندلی ها کافیست از تشریفات تان بخواهید پشت صندلی ها را با تور های بلند تزئین کنند تا مراسم تان حسابی رنگ و بوی یک عروسی مدرن و لاکچری را به خودش بگیرد. دستمال سفره های تزئین شده ، چیدمان درست قاشق و چنگال و … همگی جزئیاتی هستند که اگر رعایت نشوند ممکن است شیک بودن مجلس شما را زیر سوال ببرند.

luxary1 

منوی باز غذا
هر زمان که به رستوران مراجعه می کنید ، می توانید دست بگذارید روی هر غذایی که دوست دارید. در بعضی از مراسم های عروسی که به شکل ویژه برگزار می شوند ، چنین منویی وجود دارد. به این ترتیب که هر میز غذای مورد نظرش را ابتدای مراسم با توجه به منویی که در اختیارشان قرار می گیرد ، سفارش می دهند و زمان شام ، همان غذا با همان طعم و شیوه ای که خواستند برای شان سرو می شود. این جذاب ترین اتفاق عروسی است خصوصا برای آنهایی که خیلی به مسئله ی شکم اهمیت می دهند. در مراسم های لوکس معمولا سرو سرویس خیلی معنا نمی دهد و غذاها کاملا حرفه ای توسط مهماندارها سر میز سرو می شود.

اخبار مرتبط