چگونگی انعقاد قرارداد با تالار عروسی (۳)

مکتوب کردن موارد زیر در قرارداد خدمات عروسی باعث می شود تا تالار وظایف و تعهدات خود را به نحو احسن در مراسم شما انجام دهد، بنابراین رودربایسی را کنار گذاشته و تمامی این موارد را در قرارداد خود قید کنید:
۱٫ در قرارداد تشریفات عروسی قید گردد در صورت عدم ایفای تعهد طرف تالار، مبلغ باقیمانده (همان یک سوم باقیمانده) تا تعیین خسارت توسط ……………………………………. نزد طرف دیگر قرارداد (یعنی شما) بطور امانی می ماند، بدیهی است پس از تعیین خسارت از محل آن استیفا می گردد. (سه نقطه میتواند داور تعیین شود یا به مراجع قضایی ارجاع شود)
تالار تشریفات مجالس باید متعهد شود در صورتی که به هر دلیلی، یکی از مفاد قرارداد به درستی انجام نشد، چه مبلغ خسارتی به شما پرداخت می کند و شما می توانید از مبلغی که بعنوان حسن انجام کار، پرداخت نکرده بودید، برداشت کنید.

    

۲٫ در قرارداد خدمات مجالس قید گردد در صورت وقوع حوادث غیر مترقبه و فورس ماژور که موجب کنسل شدن مراسم عروسی میگردد، جریمه ای به طرف غیر تالار (یعنی شما) تعلق نمی گیرد. (یکی از شرایط فسخ قرارداد توسط شما)

۳٫ در قرارداد ذکر شود مسئولیت برگزاری تشریفات مراسم از هر حیث و وجه برعهده تالار می باشد و طرف دیگر قرارداد (یعنی شما) مصون از هرگونه اعتراضی است. (مثلاً در بعضی مواقع سرو صدای جشن موجب اعتراض همسایه گان می شود و ممکن است نیروی انتظامی در حین جشن به محل مراجعه کند، در این مواقع هیچ مسئولیتی بر عهده شما نیست)

۴٫ در قرارداد تشریفات مجالس ذکر شود در صورت کنسل شدن مراسم عروسی، چه مبلغی به عنوان جریمه کنسل شدن، می بایست پرداخت کنید. این مبلغ بصورت یک عدد ثابت و یا بصورت درصدی از کل قرارداد بصورت واضح قید شود.

۵٫ در قرارداد خدمات مجالس ذکر شود درصورت درخواست جهت تغییر روز مراسم توسط شما، آیا تالار اجازه تغییر روز را به شما می دهد یا خیر و حداکثر تا چند روز قبل از برگزاری مراسم، شما می توانید روز جشن را تغییر دهید و در صورت موافقت، با چه شرایط مالی این اتفاق صورت می گیرد.

۶٫ در قرارداد خدمات عروسی ذکر شود پس از تست غذای تالار قبل از رسیدن روز مراسم، در صورتی که کیفیت مواد مصرفی و پخت غذا، مورد قبول شما نبود، می توانید قرارداد تشریفات مجالس  را فسخ نمائید و هیچ جریمه ای به شما تعلق نمی گیرد.

امیدواریم با در نظر گرفتن تمامی این موارد، بهترین و زیباترین لحظات خود را در شب وصالتان تجربه کنید.

به نقل از نوعروس

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   مقالات
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱