تشریفات عروسی خاص

تشریفات عروسی خاص

 

 

هر عروس و دامادی دوست دارد خاص ترین مراسم عروسی را برای خودشان کنند و کاری کنند تا سال های سال عروسی آنها زبانزد مهمانان باشد و همه جا تعریف کنند چه عروسی خوبی بود و چه تشریفات خوبی را برای مهمانان دیده بودند .

ایده های زیادی وجود دارد که میتواند مراسم شما را خاص و ویژه کند ، به همین منظور ما چندی از ایده هایی که برای مراسم های عروسی در نظر داریم را برای شما قرار میدهیم تا ذهن شما بیشتر در این موارد باز شود تا بتواند ایده پردازی کنید . ضمناً ما از عروس داماد هایی که بهترین ایده ها را داشته باشند استقبال میکنیم و ایده آنان را مطابی میلشان اجرا میکنیم

اول از همه به سراغ نزدیک ترین شخص خانواده تان بروید . خیلی از مادر ها لباس عروسی خود را نگه داشته اند اما چون مدت زمان زیادی از آن میگذرد دیگر نه شما آن را خواهید پوشید و نه مادرتان پس ایشان کسب اجازه کنید زیرا قرار است لباس مادتان را تیکه تیکه کنید .

در ایده اول شما میتوانید تکه ای از لباس مادرتان را دور دسته گل خود بپیچانید و نگین هایی بر روی آن بچسبانید .

tip-of-the-day-10-9_nadia-d-photography_0-320x190

سپس میتوانید با تکه ای از آن برای خود گردنبند درست کنید و روز عروسی آن را به گردنتان بیاویزید

greengrassgifts-etsy-320x190

همچنین میتوانید با تکه ای دیگر از آن برای خود دستبند بسیار زیبایی درست کنید

garter_0-320x190

اما به احتمال قوی مادر شما اجازه هیچکدام از این کارها را به شما نخواهد داد و حتی اجازه نمیده برای تیکه پاره کردن لباس عروسیش فکر کنید اما نگران نباشید هنوز یک راه دیگر مانده است ، لباس مادرتان را در روز عروسی در بخشی از لوکیشن مورد نمایش قرار دهید حتی میتوانید در کنار آن کت و شلوار پدرتان را نیز آویزان کنید با این کار شما عمق عشق و وفاداری را به مهمانان نشان خواهید داد .

Mando_King_Ashley__David_Photography_DSC6140

یکی از تصاویر عروسی پدرمادرتان را به دلخواه انتخاب کنید و آن را بازسازی کنید

pinterest-photo

در مطالب بعدی ایده های بهتری را به شما معرفی خواهیم کرد

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   مقالات
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۴/۱۰/۲۸